Nevýhody všech centrálních vysavačů

6. listopad 2012 | 10.02 |

Vedoucí vnímán Nevýhodou vysavače centrální, je vyšší cena. V USA, mohou typický centrální vakuový systém mají náklady na instalaci kolem 1000 dolarů. Tento počáteční náklady musí být v rovnováze s přínosy v čase a centrální vysavače, včetně typického delší životnosti zařízení a spotřební materiál zanedbatelné náklady, pokud filterless systém je vybrán.

Centrální vysavač je obvykle považován za přípravek, tj. trvalou součástí stavby, kde je nainstalován, podobně jako instalatérství nebo elektrických svítidel.Krátkodobé nájemce by pravděpodobně ztratí jakékoli investice při zlepšování vlastnost, pokud předchozí dohodě byly dělány s majitelem nemovitosti. Instalace kvalitní centrální vysavač je obecně považován zvýšit hodnotu vlastnosti k pobytu nebo obchodního majetku.

Alespoň jeden výrobce vyrábí zmenšenou centrální vakuové jednotky určené pro instalaci v menších jednotlivých bytů, byty, nebo dokonce mobilní domovy. Taková jednotka by mohla být instalována bez použití do zdi potrubí, což umožňuje pozdější de-montáž a demontáž. Na rozdíl od větších cyclonic modely vyráběné stejnou společností, tento kompaktní přístroj využívá konvenční filtrační sáčky, ale zachovává většinu dalších výhod centrálního vakuového systému.Jiný systém, nazvaný "OnBoard", je určen pro rekreační vozidla (motorové domy), a rekreačních lodí, a má volitelný mokré vysávání schopnosti.

Zpět na hlavní stranu blogu

Související články

žádné články nebyly nenalezeny

Komentáře